Rozwiązania

Trimble Transport & Logistics
Pełna kontrola lokalizacji pojazdów

Rygorystyczne przepisy dotyczące czasu jazdy i odpoczynku, zatłoczone ulice, rosnące wymagania co do większej elastyczności i terminowości dostaw to problemy nękające każdą firmę transportowo-spedycyjną.
W celu zwiększenia efektywności działalności, obniżenia kosztów eksploatacji, zagwarantowania bezpieczeństwa kierowców oraz danych i towarów, a także – co nie mniej ważne – zwiększenia zadowolenia naszych klientów firma Legarto zdecydowała się na wdrożenie systemu CarCube firmy Trimble.

Integracja systemów zarządzania flotą InterLan

Spedycja, transport, serwis, zamówienia, faktury, pracownicy – wszystko w jednym programie? Tak to możliwe! Firma InterLan znalazła skuteczne rozwiązanie dla naszej firmy.

W ostatnim czasie rozpoczęliśmy wdrażanie programu SPEED, którego celem jest skrócenie czasu, będącego jednym z kluczowych czynników decyzyjnych w każdej firmie transportowej.

Legarto
DEKRA ISO 9001:2008

Norma ISO 9001 zawiera wymagania dla systemu zarządzania jakością mającego zastosowanie dla każdej organizacji, niezależnie od jej wielkości
i rodzaju, która potrzebuje wykazać zdolność do ciągłego dostarczania wyrobów zgodnych z wymaganiami klienta i mających zastosowanie przepisów oraz dążącej do zwiększenia zadowolenia klienta.

ISO 9001:2008, „System Zarządzania Jakością – Wymagania” jest czwartą wersją standardu opublikowanego po raz pierwszy w 1987 r., który stał się ogólnoświatowym wzorcem służącym zapewnieniu możliwości spełnienia wymagań jakościowych i zwiększania satysfakcji Klienta w relacjach

Rozpoczęcie wdrażania systemu ISO 14001

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasza firma rozpoczęła wdrażanie systemu jakości System Zarządzania Środowiskowego PN EN ISO 14001. Wdrożenie systemu ISO 14001 ma na celu zapewnienie zawsze tej samej, tj. najwyższej jakości naszych usług oraz utrwalenie wdrożonych wcześniej standardów obsługi przy jednoczesnej, stałej minimalizacji negatywnego wpływu organizacji na środowisko naturalne.