Rozwiązania

Trimble Transport & Logistics
Pełna kontrola lokalizacji pojazdów

Do optymalizacji procesów logistycznych jak i właściwego zarządzania flotą pojazdów używamy systemu CarCube firmy Trimble. Dane są analizowane i służą jako wsparcie w procesie podejmowania decyzji. Lepsza kontrola nad procesem logistycznym to zadowolenie klienta i bezpieczeństwo kierowcy.

Integracja systemów zarządzania flotą InterLan

Spedycja, transport, serwis, zamówienia, faktury, pracownicy – wszystko w jednym programie? Tak to możliwe! Firma InterLan znalazła skuteczne rozwiązanie dla naszej firmy.

W ostatnim czasie rozpoczęliśmy wdrażanie programu SPEED, którego celem jest skrócenie czasu, będącego jednym z kluczowych czynników decyzyjnych w każdej firmie transportowej.

Legarto
DEKRA ISO 9001:2008

Norma ISO 9001 zawiera wymagania dla systemu zarządzania jakością mającego zastosowanie dla każdej organizacji, niezależnie od jej wielkości
i rodzaju, która potrzebuje wykazać zdolność do ciągłego dostarczania wyrobów zgodnych z wymaganiami klienta i mających zastosowanie przepisów oraz dążącej do zwiększenia zadowolenia klienta.

ISO 9001:2008, „System Zarządzania Jakością – Wymagania” jest czwartą wersją standardu opublikowanego po raz pierwszy w 1987 r., który stał się ogólnoświatowym wzorcem służącym zapewnieniu możliwości spełnienia wymagań jakościowych i zwiększania satysfakcji Klienta w relacjach

Rozpoczęcie wdrażania systemu ISO 14001

System Zarządzania Środowiskowego PN EN ISO 14001 ma na celu zapewnienie najwyższej jakości naszych usług oraz utrwalenie wdrożonych wcześniej standardów obsługi przy jednoczesnej, stałej minimalizacji negatywnego wpływu organizacji na środowisko naturalne. Certyfikat spełniania „zielonych” standardów to nasz znak firmowy od wielu lat.